بازسازی خانه

بازسازی خانه

بازسازی خانه ،بازسازی ویلا ، بازسازی آپارتمان

اصولا اولین سوال که در مورد بازسازی خانه، بازسازی ویلا ، بازسازی آپارتمان به ذهن مان میرسد این است که به چه منظوری باید خانه خود را بازسازی کنم؟

افراد زیادی بنا به سلیقه شخصی خود تصمیم به بازسازی خانه میگیرند اما چند مورد از اصلی ترین عوامل برای اینکه به این سوال پاسخ دهیم را در ادامه شرح خواهیم داد.

بازسازی خانه به علت فرسوده شدن سازه و زیر ساخت های آن

یکی از اصلی ترین دلایل برای بازسازی خانه،مستهلک و فرسوده شدن مقاومت سازه و زیر ساخت های خانه است.حتما تا حالا شده که دیوار خانه تان نم دهد و یا گچ دیوار بریزد و یا حتی لوله ای بترکد.معمولا وقتی زیر ساخت های خانه قدیمی و فرسوده شده باشند چنین اتفاق هایی میافتد.این زیر ساخت ها میتواند انواع لوله کشی ها،سیم کشی ها ، کانال کشی ها و غیره باشد.از بین رفتن کابینت ها ،صفحه های ام دی اف و هرچیز دیگری.

برای رفع تمامی این ایرادات نیاز است که خانه خود را بازسازی کنیم ویا حتی اگر قرار باشد آن را اجاره دهیم، بتوانیم راحت تر و با قیمت معقول تری این کار را انجام دهیم.

بازسازی ملک

بازسازی خانه به علت قدیمی شدن متریال سازه و به روز نبودن آنها

همه ساله و با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ساخت انواع متریال به روز ،  مقاوم و زیبا ،متریال قدیمی جای خود را به انواع باکیفیت تر و به روز تر میدهند.

شرکت های زیادی شروع  به آپدیت کردن مصالح خود میکنند.با توجه به بازار رقابتی همواره طرح ها و رنگ های متفاوت و با کیفیت های مناسب تر تولید میشوند،که به خودی خود باعث جذابیت هر چه بیشتر این بازار میشود.سازندگان نیز در سازه های خود از این متریال به روز استفاده میکنند.

پس ما میتوانیم با بازسازی نما و داخل خانه خود همواره به روز باشیم و ظاهری در خور توجه برای خانه خود بوجود بیاوریم.

بازسازی آپارتمان

بازسازی خانه به علت ایجاد تغییر و تحول و حس تازگی در روحیه افراد

ما پس از زندگی کردن به مدت طولانی در یک خانه و دکوراسیون ، به آن عادت میکنیم.استفاده از سبک جدید در خانه و دکوراسیون آن باعث از بین رفتن این حس تکراری و کسل کننده میباشد.

با ایجاد تغییر در خانه و بازسازی آن میتوانیم حس تازگی و روحیه جدیدی در خود بوجود بیاوریم، در خانه ای که مدام بخش قابل توجه ای از زندگیمان را در آن میگذرانیم .

بازسازی ویلا
بازسازی آپارتمان ، بازسازی ویلا چه تفاوت هایی دارند؟

اینکه در چه مکانی زندگی و یا کار میکنید هیچ فرقی ندارد.شما میتوانید به بازسازی ویلا،بازسازی آپارتمان، بازسازی محل کارتان بپردازید.

تنها نکته ای که وجود دارد این است که چه متریال و مصالحی را برای چه نوع سازه ای استفاده کنیم.عوامل  مختلفی از جمله شرایط آب و هوایی ، نوع سازه، زیر ساخت های سازه ، تحمل بار سازه و غیره باید در انتخاب این موارد دخیل باشند.شما میتوانید با استفاده از مشاوره و تجربیات مجموعه آرموند به این مهم دست پیدا کنید.

بازسازی ویلا

بازسازی ویلا به دلیل تعداد کم طبقات و فضای بیشتر میتواند شخصی تر باشد.تنوع برای بازسازی نمای ویلا به مراتب بیشتر از آپارتمان است.همچنین برای بازسازی ویلا میتوان از محوطه سازی های متنوع تری استفاده کرد.ساخت استخر ، باربیکیو، آلاچیق ، چمن کاری در بازسازی ویلا امری متداول است که به زیبایی هرچه بیشتر ویلا کمک میکند.

بازسازی آپارتمان

بازسازی آپارتمان دارای تنوع کمتری نسبت به ویلا میباشد.از نکات مهم در بازسازی آپارتمان این است که فضای داخلی و نمای ساختمان در یک سبک باشند تا  زیبایی بیشتری پیدا کند.همچنین در آپارتمان ها میتوان از روف گاردن استفاده کرد تا بتوان به محیطی سر سبز و دلنشین دست پیدا کرد.

در بازسازی آپارتمان میتوان از انواع سبک های متداول روز استفاده کرد.استفاده بهینه از فضای آپارتمان امری مهم است چرا که نباید باعث کوچکتر شدن میحط خانه شود.

بازسازی خانه

بازسازی ملک، از کجا شروع کنیم؟

با توجه به موارد گفته شده و پس از اینکه تصمیم به اجرای بازسازی ملک خود گرفتیم ، لازمه که بدانیم چه مراحلی را باید طی کنیم.

به طور اصولی شما باید با یک شرکت خدمات بازسازی و دکوراسیون در تماس باشید.آنها شما را با روند اجرای بازسازی ملک آشنا میکنند.

ابتدا باید نقشه کلی از ملک مورد نظرتان تهیه شود، سپس با بهره گیری از مشاوران متخصص ، نیاز ها و سلایق خود را با آنها  در میان بگذارید.مشاوران پس از بررسی ها و انجام مراحل بازدید ، میتوانند طرح های پیشنهادی خود را با شما در میان بگذارند.همچنین شما میتوانید طرح های پیشنهادی خود را به طراحان ارائه دهید تا آنها پس از بررسی و استاندارد سازی ، طرح شما را پیاده سازی نمایند.

شروع بازسازی ملک

پس از انجام مراحل اولیه ، باید از روند کار ، قرار داد ها ، روش تصویه ، قیمت گذاری ها و موارد از این دست ، خیالتان راحت شود.

رابطه تعاملی با کارفرما که باعث رسیدن هرچه بیشتر به نتیجه دل خواه وی میشود یکی از اساسی ترین اصول بازسازی میباشد.کارفرما باید درهر بخش از پروژه که به اتمام میرسد با مشاوران در تعامل باشد تا در حین انجام پروژه نیز یکبار دیگر سلایق خود را مورد بررسی قرار دهد.این مقدار از انعطاف پذیری  باعث ایجاد احساس رضایت در کارفرما میشود و با خیالی آسوده به ادامه روند بازسازی  میپردازد.

تضمین کیفیت کار از دیگر مواردی است که از سوی شرکت به کارفرما داده میشود تا همواره با خیالی آسوده پروژه خود را تحویل گیرد.

بازسازی خانه
مجموعه آرموند، مجری انواع خدمات ساختمان

آرموند مفتخر است که با تکیه بر توانایی متخصصان خود و همچنین رعایت تمامی نکات ذکر شده ، پروژه های خود را تحویل کارفرمایان محترم مینماید.

استفاده از انواع متریال به روز و با کیفیت و همراه داشتن کادری ماهر در اجرای تمامی مراحل پروژه از اصلی ترین اصول آرموند میباشد.

به این نکته توجه داشته باشید که در بازسازی ملکتان از راه کار های اصولی استفاده نمایید چراکه پس از گذشت مدت زمانی کوتاه عیوب احتمالی نمایان خواهند شد ، نه در همان لحظه!

آرموند برای رضایت خاطر و آسودگی شما عزیزان تمامی خدمات خود را به مدت سه سال ضمانت میکند تا در صورت  بروز هرگونه مشکل، برای رفع آن اقدام نماید.

بازسازی ملک با کیفیت مطلوب از مهم ترین دغدغه های آرموند میباشد و همواره خود را مستلزم این میدانیم که کیفیت را فدای کمیت نکنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − پانزده =