دفع انرژی منفی از خانه

دفع انرژی منفی از خانه

ده راه حل فوق العاده برای دفع انرژی منفی از خانه

دفع انرژی منفی از خانه باعث ایجاد خل و خوی بهتر در ما میشود و به ایجاد آرامش بیشتر در زندگی مان کمک میکند.بر اساس قواعد و قوانینی که در علم فنگ شویی مطرح میشود،برای دست یابی به خلق و خوی بهتر و سبک زندگی آسوده تر و همراه با آرامش ، باید نسبت به دفع انرژی منفی از خانه و دکوراسیون خود بکوشیم.

حال در این مقاله قصد داریم به این موضوع بپردازیم که چگونه میتوان با استفاده از راه کار های ساده اما کاربردی فضای خانه و دکوراسیون خود را مملو از انرژی مثبت کرد.با ما همراه باشید

استفاده از عود ها و عطر ها

قطعا تا به حال شده که رایحه مطبوعی را حس کنید و برای چند لحظه احساس خوبی در شما شکل گرفته باشد و یا لبخندی بر لب هایتان آمده باشد.درست است این همان حسی است که یک رایحه مطبوع به شما میدهد.

پس با اضافه کردن یک عطر یا عود به فضای خانه، همواره این حس و انرژی مثبت را بوجود بیاورید و به دفع انرژی منفی از خانه خود کمک کنید.

دفع انرژی منفی از خانه

تزریق انرژی مثبت با هوای آزاد

حتما تا به حال متوجه شده اید که زمان هایی که بی حال و یا کسل و خواب آلود هستید با نفس کشیدن در هوای تازه این احساس خستگی از بین میرود و با نشاط و سرزنده تر میشوید.پس همین حالا با باز کردن پنچره های خانه این احساس نشاط و انرژی مثبت را به خانه و دکوراسیون خود تزریق کنید و باعث دفع انرژی منفی از خانه خود شوید.

دفع انرژی منفی از خانه

استفاده از رنگ های شاد

یکی از راه کار های دفع انرژی منفی از خانه ، اهمیت دادن به رنگ هاست.رنگ ها تاثیر بسزایی در سبک زندگی و خلق و خوی ما دارند.از مبحث روانشناسی رنگ ها میدانیم که رنگ های شاد و روشن مانند زرد و قرمز به دکوراسیون خانه ما انرژی مثبت القا میکنند.با این وجود همواره از رنگ های پر انرژی در دکوراسیون خانه خود استفاده کنید.

دفع انرژی منفی از خانه

با رنگ های مکمل در دکوراسیون خانه انرژی منفی را از بین ببرید

رنگ های خاصی وجود دارند که از نظر علمی و فیزیکی ثابت شده است که اگر در کنار هم قرار بگیرند به طور مستقیم به ذهن انسان انرژی مثبت میفرستند و شما به تماشای هر چه بیشتر این رنگ ها تمایل پیدا میکنید ،که از آنها با نام چرخه رنگ های مکمل یاد میشود.مانند ترکیب دو رنگ بنفش و زرد.همواره از این ترکیب رنگ ها در دکوراسیون خود استفاده کنید.

دفع انرژی منفی از خانه

از شر وسایل کهنه و اضافی خلاص شوید

دیدن مکرر وسایل کهنه و نخ نما و فرسوده باعث القای انرژِی منفی به شما و دکوراسیون خانه تان میشود.پس همین حالا دست به کار شوید و از شر آنها خلاص شوید.ذهن انسان به طور طبیعی به دنبال جایگزین کردن چیز های نو با کهنه میباشد، پس شما سعی نکنید که جلوی آن را بگیرید.

دفع انرژی منفی از خانه

شلوغی و شلختگی هرگز!همه چیز را منظم کنید.

قطعا وقتی چشم شما به یک اتاق در هم ریخته و شلوغ بیافتد احساس سرگیجه و سردرگمی میکنید، فکرش را بکنید بخواهید یک وسیله ای هم در آن شلوغی پیدا کنید!چقدر ترسناک!

وقت های مشخصی را تعیین کنید که در آن به نظم دهی و مرتب کردن خانه و دکوراسیون خود بپردازید و از شر این انرژِی منفی خلاص شوید.

دفع انرژی منفی از خانه

استفاده از سنگ نمک!

درست خواندید! استفاده از سنگ نمک برای دفع انرژی منفی از خانه، در کشور های شرق دور یک امر متدوال میباشد.آنها معتقدند که نمک بدی ها و انرژی منفی را به خود جذب میکند و با توجه به تحقیقات انجام شده این موضوع صحت نیز داشته است.میتوانید گوشه های منزل خود را نمک بپاشید و پس از چند روز آنهارا جارو کنید.

دفع انرژی منفی از خانه
استفاده از موسیقی در خانه

همه ی ما از شنیدن موسیقی مورد علاقه مان لذت میبریم.علم فیزیک این را ثابت کرده است که امواج موسیقی و صوت بر مغز انسان تاثیر میگذارد و اگر آن موسیقی مورد علاقه ما باشد به ما آرامش میدهد و انرژی خوبی از آن میگیریم.همواره محیط زندگی خود را از موسیقی آرام بخش پر کنید تا باعث دفع انرژی منفی از خانه شود.

دفع انرژی منفی از خانه
در تمامی اتاق ها آینه بگذارید

آینه ها یکی از مهم ترین عناصر در علم فنگ شویی میباشند.آینه ها انرژی مثبت را به خانه القا میکنند.همیشه خود را جلویی آینه ببینید و لبخند بزنید و شکر گذاری کنید .ظاهر خود را همیشه در جلوی آینه مرتب کنید و انرژیِ مثبت دریافت کنید.

دفع انرژی منفی از خانه
نور خانه  ی خود را افزایش دهید

اگر پنجره های زیادی دارید پس مانع ورود نور خورشید به داخل خانه نشوید.پرده ها را کنار بزنید و خانه را غرق در نور کنید.اگرهم  پنجره کافی برای ورود نور وجود ندارد ، اشکالی ندارد!لامپ ها را افزایش دهید.نور و روشنی همراه خود انرژِی فراوانی القا میکند که میتوانید از آن بهره مند شوید.

دفع انرژی منفی از خانه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 4 =