دکوراسیون کافی شاپ و نکاتی که باید بدانید

دکوراسیون کافی شاپ

کافی‌ شاپ ‌ها یکی از محل ‌های پررفت‌ و آمدی هستند که در بسیاری از زمینه‌ ها برای استفاده افراد متناسب هستند. ما در این مطلب قصد داریم برای شما در رابطه با دکوراسیون کافی شاپ صحبت کنیم و به شما بگوییم که هنگام طراحی داخلی فضای کافه، شما باید به چه مواردی دقت داشته باشید تا بتوانید یک فضای عالی و شیک را برای کافه خودتان بسازید. پس اگر شما نیز کنجکاو هستید تا در رابطه با طراحی داخلی کافی‌ شاپ بدانید به شما پیشنهاد می‌کنیم که ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

دکوراسیون کافی شاپ

دکورراسیون به سبک روستیک برای کافی شاپ

اهمیت دکوراسیون کافی شاپ

 پیشتر ما به این‌ موضوع اشاره کردیم کافی‌ شاپ ‌ها یکی از محل ‌های بسیار پر رفت ‌و آمد و پرطرفداری هستند که که به ‌عنوان پاتوق در بسیاری از زمینه ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر شما بخواهید یک جشن تولد برگزار کنید، اگر بخواهید در رابطه با گروه‌ های دانشگاهی با یکدیگر صحبت کنید، اگر بخواهید تحقیقات رابطه انجام دهید، اگر بخواهید یک محلی برای گرفتن آرامش را داشته باشید، و اگر بخواهید برای یک گفتگوی دوستانه به‌ جایی بروید؛ کافه ‌ها برای شما بهترین گزینه می‌باشند.

به ‌همین دلیل اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که می‌خواهید از این فرصت طلایی بهره ببرید و کافی‌ شاپ خودتان را به یک پاتوق برای بسیاری از افراد تبدیل کنید، باید حتما هنگام دکور کافه به موارد گوناگونی دقت داشته باشید تا با توجه به این موارد بتوانید بدون هیچ ‌گونه مشکلی از صد درصد ظرفیت کافه خودتان بهره ببرید و برای خود سود دهی داشته باشید.

دکوراسیون کافی شاپ

دکورراسیون به سبک صنعتی برای کافی شاپ

در زمینه طراحی دکوراسیون کافی ‌شاپ، تم را جدی بگیرید

یکی از مواردی که هنگام طراحی داخلی فضای کافه توجه به آن مهم و حیاتی می‌باشد در نظر داشتن یک تم برای کافه است. توجه نمایید که امروزه تم‌ و سبک های بسیار گوناگون و متنوعی وجود دارند که طرف ‌داران بسیار زیادی در سراسر کشور دارند. شما می‌توانید با خلاقیت خودتان و با استفاده از این تم ‌ها بدون هیچ‌ گونه مشکلی و در سریع‌ترین زمان طرفداران این تم ‌ها را پیدا کنید و آن ‌ها را به سمت کافه خود فرا بخوانید.

استفاده از انواع سبک های دکوراسیون کافی شاپ

توجه نمایید که استفاده از سبک ‌های مناسب در دکوراسیون کافی شاپ و هنگام طراحی داخلی کافی‌ شاپ تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتریان دارا می‌باشد و می‌تواند کلاس کار شما را حرفه‌ای‌تر نشان دهد. البته اگر شما قصد دارید که یک تم کلی را در کافه خودتان حاکم کنید، باید تلاش کنید که تمام اجزا و تمام جنبه ‌های کسب‌ و کار خودتان را در کافه با آن تم پیش ببرید.

برای مثال از دکوراسیون کافی شاپ گرفته تا نحوه لباس پوشیدن افرادی که در کافه کار می‌کنند و ظروفی که درکار شما استفاده می‌شوند تماماً باید با تمی که در نظر گرفته‌اید همخوانی داشته باشند. در غیر این صورت تم شما ناقص خواهد بود و این‌ موضوع می‌تواند مشکلات زیادی را با خود به‌ همراه داشته باشد. سبک های ساده بسیار زیادی وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند تا با هزینه‌ های بسیار کم یک تم عالی را برای خود بسازید. 

دکوراسیون کافی شاپ

دکورراسیون به سبک مدرن برای کافی شاپ

از تمام ظرفیت ‌های فضا بهره ببرید

یکی دیگر از مواردی که هنگام طراحی داخلی دکوراسیون کافی شاپ توجه به آن مهم می‌باشد این است که شما سعی کنید که فضای کافه خودتان را بشناسید و بدانید که کدام بخش از کافه شما برای کدام فعالیت مناسب می‌باشند. بسیاری از کافه ‌ها دارای کتابخانه‌ های گوناگونی هستند که این کتابخانه‌ ها می‌توانند مشتریان را برای ساعاتی سرگرم کنند.

برای مثال شما باید برای ساخت کتابخانه یک مکان بسیار دنج را انتخاب کنید زیرا کتابخانه در جایی پررفت ‌و آمد و شلوغ پاسخ‌گو نمی‌باشد و یا اگر می‌خواهید که فضا های دونفره رمانتیکی را در کافه خودتان داشته باشید باید سعی کنید که یک بخش مجزا را به فضای رمانتیک اختصاص دهید و در کنار ساخت کتابخانه و فضای رمانتیک از میز ها و مبل های چند نفره نیز بهره ببرید تا بتوانید به افرادی که به‌ صورت گروهی به کافه شما می‌آیند نیز خدمات دهید.

دکوراسیون کافی شاپ

طراحی دکوراسیون کافی شاپ چند منظوره

 توجه نمایید که شما باید به تمامی جنبه‌ ‌هایی که یک کافه میتواند داشته باشد دقت کنید تا بتوانید بدون هیچ ‌گونه مشکل و دغدغه‌ای به تمام مشتریان خودتان از تمام صنف ‌ها و با هر سلیقه‌ای خدمات ‌رسانی کنید. علاوه‌ بر کتابخانه و یک فضای دنج شما می‌توانید برای اهداف گوناگون و متفاوت دیگری نیز به مشتریان خودتان خدمات ‌رسانی کنید.

شما در این زمینه باید سعی کنید که نیاز مشتریان خودتان را بشناسید تا بتوانید دکوراسیون کافی شاپ خودتان را با این نیاز ها هماهنگ کنید. پس در طراحی داخلی کافی ‌شاپ سلیقه مشتریان را در نظر بگیرید و سعی کنید که برای تمام سلیقه‌ ها مکانی را در نظر بگیرید تا آن ‌ها بتوانند بدون هیچ‌ گونه مشکل و دغدغه‌ای از فضایی که در اختیار آن ‌ها قرار داده ‌شده استفاده کنند.

دکوراسیون کافی شاپ

از ابزارهای دکوری استفاده کنید

کافه‌ ها یکی از مکان ‌هایی می‌باشند که موفقیت آن‌ ها تاثیر بسیار زیادی از دکوری که در آن‌ ها وجود دارند، می‌گیرد. توجه نمایید که دکور ها در کافه حرف اول را می‌زند پس باید سعی کنید که با توجه به تمی که برای کافه خودتان در نظر گرفتید و یا سبکی که برای طراحی داخلی از آن استفاده می‌کنید از انواع مختلف اکسسوری ها و ابزار دکوراتیو استفاده کنید.

گیاهان ، گل گلدان

 توجه نمایید که دکور کافه شما باید کاملاً اصولی و متناسب با فضای کافه باشد تا هیچ ناهمگونی و ناهماهنگی میان اجزای دکور شما به وجود نیاید. توجه نمایید که در زمینه دکوراسیون کافی شاپ شما می توانید از انواع مختلف گلدان ‌هایی که از سقف آویزان می‌شوند و یا روی طبقه‌ ها قرار می‌گیرند استفاده کنید.

البته استفاده از گلدان ‌هایی که روی زمین قرار می‌گیرند نیز هیچ منعی برای شما ندارد اما اگر شما می‌خواهید جلوه‌ی خاصی را به کافه خودتان بدهید استفاده از گلدان ‌های خاص متناسب‌تر می‌باشد.

دکوراسیون کافی شاپ

استفاده از تابلو ها و شلف ها

 استفاده از تابلو ها را در دستور کار خودتان قرار دهید. در کافه ‌ها معمولاً از تابلو های ساده و مفهومی استفاده می‌شود پس اگر شما نیز نمی‌خواهید به ‌عنوان تافته‌ای جدابافته شناخته شوید، سعی کنید که از تابلوهای ساده و مفهومی استفاده کنید. علاوه‌ بر این موارد استفاده از انواع مختلف طبقه ‌ها و شلف ها نیز می‌تواند در این زمینه بسیار کمک ‌کننده و مناسب باشد.

کلام آخر

مجموعه فنی مهندسی آرموند مجری انواع سبک های دکوراسیون داخلی میباشد. با توجه به اهمیت دکوراسیون کافی شاپ خود همواره میتوانید برای بهره مندی از مشاوره رایگان در خصوص طراحی ، اجرا و بازسازی ، با مهندسین مجموعه آرموند در ارتباط باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 5 =